OKAZION Shitet Dyqan 25 m2 ne Bllok

Njoftimi i kompanisë. Shitet nga: ERJON 18 Tet 10:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

70 000 EUR   80 000 EUR

Komuna: Tiranë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Shitet dyqani 25 m2 me certifikate hipotekore, prane dyqanit e Procelanosa dhe ArLo Travel. Te Libri Universitar nje zonat me te frekuentuara,
Cmimi 70.000 i diskutushem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim