OKAZION NËN REFERENCËN E ZONËS

Shitet nga: OLTI 17 Tet 10:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 200 EUR

Adresa: Ali Demi
Sipërfaqe: 65 m2
Komuna: Tiranë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
🔹️OKAZION NËN REFERENCËN E ZONËS 💥
🔹️Shitet ambjent për biznes📌/zona;Ali Demi
🔹️Ambjenti ka një sipërfaqe prej 65m2
🔹️Ndodhet në cepin e një pallati të ri
🔹️Rruga Idriz Dollaku,mbi burgun e grave Ali
Dem
🔹️Ambjenti është i përshtatshëm për biznese
të ndryshme
🔹️Çmimi:1200€/m2 i diskutueshëm
🔹️Me certifikatë pronësie📜
🔹️Cel:0692200722📲
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim