OKAZION - DYQAN 60M2 - Komuna e PARISIT , ( Perba

59 000 EUR

Shitet nga: Alex Gj 23 Maj 16:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Shitet njesi (DYQAN) i investuar gati, 60 m2 ne rrugen Bilal Golemi, - komuna e Parisit, Rruge me shume levizje paradite ( Per shkak te shkollave te shumta ne ate zone )dhe levije mesatare mbasdreke. Lagje perfekte e perbere nga vila dhe shtrese te larte banoresh me ndicim fantastik ( Orientimi jug Perendim).

*Tel ose whats app: 0692238499*

- Ka hapesite dhe e brendsme dhe te jashtme te dyqanit
- I investuar me tavane te varura gipsi salla e brenshme eshte dhoma mbrama
- ndricim fantastik
- rruge me shume levisje paradite dhe levizje mesatare mbastire
- e pershtatshme per cfaredolloj biznesi apo per tu dhene me qera
- CMIMI ESHTE OKAZION (1080 EURO M2) PASI DYQANET NE ATE ZONE SHITEN ME 1500- 2000 EURO M2
- Mundesi investimi

Njesia ofrohet ne shitje si hapesire totale dhe perben nje rast te shkelqyer investimi per shfrytezim biznesi dhe per dhenie me qera.Cmimi: 65000 euro

Tel ose whats app: 0692238499


L: 677
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione