Objekt Biznesi ne Kamez

650 000 EUR

Shitet nga: Dritan Muka 04 Gush 19:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Objekt 3 kate, Kati I ambjente biznesi te dhena me qera, Kati II banese 5+ 1, Kati III 2 apartamente nga 2+1 te dhena me qera, oborr 60 m2, Kontrata te rregullta me Ujsjelles dhe Oshee pa asnje prapambetje, Pus me sonde, pompa depozita me galixhane automatik, Gjenerator 20Kva automatik etj. Dokumentacion i rregullt Certifikate Pronesie. Aktualisht objekti gjeneron mbi 3 mln/muaj vetem nga qerate. Cmimi i paraqitur eshte neto dhe i padiskutueshem
Dritan Muka
0682090950
Leaflet
Në fillim