Publikuar: Mar 22 2023 04:11

NE Kombinat te Cabejt dyqan 51 M2

EUR

Publikuar: Mar 22 04:11
Shikime: 219
Tek pallatet cabej ne kombinat shitet dyqani 51 m2 me dokumentacion te rregullt hipotekor.
Dyqani shitet bosh i pa investuar ne te dhe eshte ne nje pozicion te pershtatshem per aktivitete te ndryshme biznesi. Shume shpejt dhe pamja perpara dyqanit do ndryshoje nga projekti qe ka qeveria per zonen e kombinatit gje qe do tua shtoje edhe me shume vleren pronave ne kete zone..Per ata qe jane largpames ne biznes eshte nje mundesi sh.e mire investimi
Shitet 80.000 euro ( 1600 € / m2 ) ose nderrohet.
Per kontakt ose vizite kontaktoni ne Nr 0686331700.Ju lutem vetem bleres serioz.
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
219
0686331700

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione