Lokal në Elbasan

Shitet nga: Privat Sot 12:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

150 000 EUR

Adresa: Elbasan Lagjia "Visarion Xhuvani"
Sipërfaqe: 150 m2
Komuna: Tiranë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Shitet lokal me hapsirë të bollshme prej rreth 150m2 ne qytetitn e Elbasanit . Lokali shtrihet në një nga zonat më të mira të qytetit për aktivitet biznesi pranë "Universitetit A.Xhuvani", ne nje nga zonat më frekuentuara te qytetit Mos ngurroni nje SUPER mundesi per aktivitet
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim