Publikuar: Korr 04 2022 12:25

JEPET ME QIRA OBJEKT BIZNESI TE RRUGA "SIRI KODRA", TIRANË.

Publikuar: Korr 04 12:25
Shikime: 3
JEPET ME QIRA OBJEKT BIZNESI TE RRUGA "SIRI KODRA", TIRANË.

Dyqani ndodhet në një nga rrugët më të frekuentuara të zonës; me vetratë që lejon reklamim mjaft të mirë të biznesit.
Mund të përdoret për shumëllojshmeri biznesesh, si farmaci, supermarket, kafene etj.

Ka një sipërfaqe prej 55 m²; është i rinovuar, dhe me sistem të mirë ngrohje dhe ftohje. Tualeti është i rinovuar dhe me cilësi mjaft të mirë punimesh.
Ofrohet për qira në vlerën 700 Euro/muaj.

Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni: +355696091356.
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
3

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione