Publikuar: Pri 20 2022 09:25

Jepet me Qera

Publikuar: Pri 20 09:25
Shikime: 507
Jepet ambient per biznes me qera tek rruga Albanopoli, (Don Bosko)
I pershtatshem per qender kursesh , programimesh, depo farmaceutike, punishte pasticerie, fasoneri etj.
Ndodhet me katin e pare te nje ndertese rezidenciale 5 katesh me pak oborr dhe rrethim me kanxhellagje qe e ben te sigurt bisnesin tuaj.
Disponon dhe pak oborr dhe lulishte.
Hapsira open space deri ne 160m2

Cel 0672033144
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione