Jepet me qera dyqan buze rruge tek Pazari i Ri

50 000 LEK

Shitet nga: Dyqan Pazari i Ri 17 Jan 13:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Sipërfaqe
Komuna
Tiranë
Jepet me qea ambient 47m2 ne rrugen Hoxha Tahsim, 30m larg rrethrrotullimit tek Pazari i Ri. Ambienti eshte buze rruge dhe ideal per cdo lloj biznesi.
Dyqan Pazari i Ri
00355694110309
Leaflet
Në fillim