Jepet me QERA Dyqan 117 m2 ne Yzberisht

600 LEK

60 000 LEK

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: Roland Dje 20:05 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Jepet me QERA apartament 2+1 tek Sheshi Uillson 450 EUR
SHITET Garsoniere ne zonen e Brrylit 25 000 EUR
SHITET ambjent biznesi ne ujin e ftohte Vlore 270 000 EUR
SHITET dyqan me siperfaqe 24 m2 33 000 EUR
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Tiranë
Ne Tirane, ne Yzberisht pallati i Big Market jepet me QERA dyqan me siperfaqe neto 117 m2. Dyqani ka vetrata te bollshme, i ekspozuar dhe i ndricuar me drite natyrale si dhe ka qepena elektrik. Pozicioni shume i favorshem per biznese te ndryshme.
Cmimi 600 euro/muaj.
Per cdo informacion kontaktoni ne
Cel. 0684109062
Email. onlineprona@gmail.com
Roland
  Online
0684109062
Leaflet
Jepet me QERA ambient biznesi ne Durres 2 500 EUR
SHITET shtepi dhe toke ne Kuzum Baba VLORE 85 000 EUR
SHITET Dyqan dhe apartament ne Laprake Rr.Durresit 430 000 EUR
SHITET Dyqan Bar Kafe pranë 21 Dhjetorit 320 000 EUR
Në fillim