Gazonjere ne shitje te prokuroria

32 000 EUR

Shitet nga: senato Sot 09:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
From
Advertiser
Adresa
rruga mine peza
Sipërfaqe
32 m2
Komuna
Tiranë
Hapësirat
Dyqane dhe Trafika
Shitet gazonieria me siperfaqe 32 ne katin e pare te nje pallati ekzistues 5 katesh ne nje nga zonat me te preferuara dhe te kerkuara te tiranes ne rrugen Mine Peza vetem 100metra larg prokuroris, vetem 2 minuta larg unazes, 3 minuta larg zogut te zi, 5 minuta larg kafe Flores, 3 minuta larg rruges se Durresit
Apartamenti eshte eshte i shtruar me parket shitet bosh, dhe eshte i pershtashem per banim apo per zyra te ndryshme sepse ndodhet ne nje zone te lakmuar per qeradhenie.

ADRRESA: RRUGA MINE PEZA
KATI:1
SIPERFAQE: 32M2
CMIMI 32000EURO
CEL 0694533843
senato
0694533843

WhatsApp:
0694533843
Në fillim