Fustane nuserie dhe mbremjesh .

30 000 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: Athina Bushi 01 Gush 03:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Bisnesi perbehet nga fustane nuserie dhe fustane mbrmeje( evente) . Fustanet jan modele te ndrysheme. Ne material dhe ngjyra ,te nje cilesie te nivelit te lart. Objekti ku zhvillohet bisnesi eshte i bollshem dhe me nje reklam shum te gjere( dy faqe xham). Vendodhja shum e favorshme .Shitet per arsye emigrimi.
Athina Bushi
0692776436
Leaflet
Në fillim