ESEM MOTORS AUTOST TIRANE DURRES .QERA OSE SHITET

1 000 000 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: ESEM Motors Dje 15:05 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
ESEM MOTORS. ML 350 NAFTE. TAPICERI BEZHE. AMG LUK 26 999 EUR
ESEM MOTORS. C 300 AMG LOK. SUPER . 4 COP GJENDIE 9 800 EUR
ESEM MOTORS. ML 2014, AMG LOOK, SEDILE KAFE. FULL 27 999 LEK
ESEM MOTORS, ML 350 NAFTE, ZEZË-BEZHE. FULLLL 18 999 EUR
Objekt ne buze autostrades Tirane - Durres, siperfaqie 1900 m ( 3 kate nga 650 m ) , peshembajtja e soletave 1 ton / m katror. Me hipoteke. 2000 m vendparkim PER QERA 4 MIJE EURO NE MUAJ .PER SHITJE 1 mln euro. ml,gl,x5,fiat,range rover,opel,sprinter,renault,peugeot,goma dhe bandazhe,land rover,audi,glk,vw, Esem Motors
ESEM Motors

rr Dervish Hima p Edil ap 4D Tirane
0695220517
erion.hoxhallari78@gmail.com
ESEM Motors
0695220517
Leaflet
ESEM MOTORS. S 500. 110 MIJE KM. LIMITED EDITION 50 000 EUR
ESEM Motors. LIDER ML & GLE & GL ,X5 ULJE FESTASH -
Mercedes GLK 250 dizel 2014 16 999 EUR
ESEM MOTORS. ML 2014, AMG LOOK, SEDILE KAFE. FULL 27 999 LEK
Në fillim