DYQANI MIDIS KOMBINATIT DHE MISTO MAMES

50 000 EUR

Shitet nga: senato 24 Shk 08:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
SHITET DYQANI NE MISTO MAME
Shitet dyqani me siperfaqe 51 m2 i ndodhur ne zonen e ndemjet misto mames dhe kombinatit ne rrugen e qelqit 300metra mbrapa pallateve CABEJ NE KOMPLEKSIN derveni me AKSES TOTAL NGA RRUGA KRYESORE.
AMBJENTNT ESHTE OPEN SPACE.

ADRESA: RRUGA THOMA KOXHAJ
Leaflet
Në fillim