Dyqane ne Tirane

600 LEK

Shitet nga: Toni 23 Mar 09:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Jap me qera dyqan 200 m katror 4 metra te larte 3 qepena, dyqani esht i pajisur me 3 banjo esht me te gjitha dokumentat e rregulla dhe ndodhet te rruga"Myslym Keta" prane Profarmes se re perball me karburant Gega Oil
Leaflet
Në fillim