Dyqane me qera

Shitet nga: Klodjan Pjeshka 08 Nën 02:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Adresa: Rruga Petro Korcari
Sipërfaqe: 145 m2
Komuna: Tiranë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Jepen me qera dy ambiente te pershtatshme per bylmetore, sallameri, pastrim kimik, supermarket, lokal, berber, parukeri etj. Ambientet jan me siperfaqe 45m2 dhe 110m2 Rruga Petro Korcari,Tirane. Dyqani ka fasade xhami perpara, 2 tualete brenda, me qepene elektrik . Ambientet jan ne rruge kryesore, me dy dalje para dhe mbrapa pallatit. Perpara ka nje shesh rreth 100m2
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim