Dyqan te zona e ktheses se Kamzes

30 000 EUR

Shitet nga: 3AAAGJ Sot 06:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
From
Advertiser
Adresa
Kthesa e Kamzes,Tirane
Sipërfaqe
31 m2
Komuna
Tiranë
Hapësirat
Dyqane dhe Trafika
Shes dyqan me siperfaqe 31 m2 te kthesa e kamzes.Dyqani nuk ka hipoteke por eshte ne pritje per hipotekim bashke me gjithe pallatin.Dyqani eshte ne katin e pare te nje pallati.Disponojme kontrate blerje noteriale me ndertuesin.Aktualisht dyqani eshte qera.Shitet 30000 euro.Tel 00355695291520
Leaflet
Në fillim