Published: Korr 14 2018 09:02

DYQAN TE RRUGA E BARRIKADAVE!

EUR

Published: Korr 14 09:02
Views: 48
Shitet dyqan te Qendra Galeria ne rrugen e Barrikadave. Dyqani ndodhet ne katin e dyte te nderteses dhe ka vizibilitet nga rruga kryesore. Edhte i pershtatshem per cdo lloj aktiviteti dhe gjithashtu eshte nje mundesi shume e mire investimi pasi eshte i dhene me qira per nje periudhe 2 vjecare me nje pagese te kenaqshme. Dyqani organizohet ne nje ambjent open space dhe ka nje lartesi rreth 5m. Per me shume info na kontaktoni.
if this Ad breaks the Rules of Advertisement or Safe trade
48
+355696605305

Address:

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information