Dyqan ne Selite

70 000 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: Homeplus 05 Maj 16:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Shitet dyqan ne zonen e Selites. Dyqani ndodhet ne katin zero dhe ka siperfaqe 50 m2. Eshte i pajisur me fasade xhami te jashtme dhe qepena metalike. Ka siperfaqe te pershtatshme dhe funksionale per sherbime apo aktivitete te ndryshme biznesi. Ndodhet ne zone te populluar. I pajisur me dokumenta te rregullta pronesie. Per me shume detaje dhe viziten ne prone na kontaktoni!

Property ID : AZ300318-01
www.homeplus.al
Homeplus
0696712123
Leaflet
Në fillim