DYQAN I VOGEL TE HOXHA TASIM 100EURO

0 EUR

Shitet nga: senato 09 Pri 00:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Jepet dyqani me qera te rruga hoxha tasim mbi optika roma me siperfaqe totale 16 m2, 7m2 dyqani dhe 9m2 bodrum.DYQANI NDODHET NE RRUGEN KRYESORE

cmimi 100 euro

cel 0694533843
senato
  Online
0694533843
Leaflet
Në fillim