Dyqan 41 m2 Pall. Derveni

40 000 EUR

45 000 EUR

Shitet nga: Andi 13 Qer 14:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Sipërfaqe
Komuna
Tiranë
Shitet Dyqan 41 m2, tek pallatet Derveni, midis Misto Mame dhe Rruges se Qelqit.
Ambienti eshte ngjitur me hyrjen e pallatit, disponon tualet dhe eshte i aksesueshem ne zonen perreth.
Eshte i pershtatshem per cdo lloj aktiviteti.
Cmimi i diskutueshem.
Leaflet
Në fillim