Publikuar: Gush 17 2022 01:42

DYQAM OKAZION, Rr. e Durresit ,Buzë rruge (Gj. Qemal Stafa)

EUR

Publikuar: Gush 17 01:42
Shikime: 926
Ambient Biznesi te Rruga e Durresit (Perball Gjim. Qemal Stafa) Rr. Kryesore **Aktualisht me Qera 600 Euro ** Investim Perfekt (Kati 1) Ekspozim Perfekt || Oborr i Vogel Para Ambientit -- Ndricim Shume i Mire || Dalje nga Dy anet e Pallatit || Akses Direkt me Transportin Publik || Te Gjitha Instalimet Gati

Q3258

Te Dhenat e Ndarjes:

- SIP TOTALE: 52 m2
- SIP Neto: 52 m2
- sipërfaqe në çertifikatë 47m²
- KATI: 1
- KATET E PALLATIT: 4
- Pallat Ekzistues

Karakteristika:

- Dyqan Buzë Rruge Kryesore, Fiks Përball Gjimnazit Qemal Stafa **Vendndodhje Perfekte
- E Ndarë Në Dy Ambiente Pune, 1 Kuzhinë Më Vete Dhe Një Tualet
- Ambient Me Shumë Dritë ***
- Hyrje Nga 2 Anët E Pallatit
- Oborr Në Funksion Të Ambientit Me Sipërfaqe Rreth 10-12 M2

- Akses Me Transport Publik
- Zonë Ku Qeratë E Njësive Të Biznesit Janë Mbi 600 Euro ***Investim Perfekt
- Aktualisht E Dhënë Me Qera Për Agjensi UdhëtimeshCmimi: 141,000 Euro

Tel ose WhatsApp: 0693414004
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione