BIZNES RESTORANT PESHKU

Shitet nga: shop Sot 21:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

20 700 EUR

Adresa: Liqeni i Tiranes
Sipërfaqe: 83 m2
Komuna: Tiranë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Shitet biznesi ! Restorant peshku prane liqenit te Tiranes . Ka nje siperfaqe prej 83 m2 dhe nje verande prej 50 m2 . Restoranti eshte ne gjendje pune me te gjitha pajisjet perkatese , me nje xhiro te kenaqshme . Cmimi i diskutushem .

Per me teper informacion :0693040629
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim