Ambjent biznesi 47 m2 tirane mundesi nderrimi

850 EUR

Shitet nga: Dyqan 24 Sht 08:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Sipërfaqe
Komuna
Tiranë
Shitet ambjent biznesi i perfunduar 47m2. Zona misto mame.pallat i ri ose dhe mund te kembehet.cmimi 850euro m2 Flm kontakt 0682799368 jo agjensi.
Leaflet
Në fillim