Ambiente biznesi shitet ose kembehet :

90 000 EUR

100 000 EUR

Shitet nga: eduard 19 Nën 16:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
From
Advertiser
Adresa
ambient per biznes kati -1
Sipërfaqe
150 m2
Komuna
Tiranë
Hapësirat
Dyqane dhe Trafika
Shitet ose kembehet ambient biznesi , ( taverne ). ne katin -1, i gatshem per pune , si restorant, linje prodhimi , magazine,lok.muzike , etj.
Leaflet
Në fillim