Njoftimet e kompanisë Publikuar: Qer 29 2022 09:53

AMBIENT NE SHITJE, KODRA E DIELLIT

EUR

Publikuar: Qer 29 09:53
Shikime: 118
Ambienti ndodhet ne Rrugen Kodra e Diellit

Informacion i pergjkithshem:
Siperfaqja: 330 m2
Ndodhet ne katin 0
Lartesi 3.3 m

Organizohet ne:
Hapsira shfrytezohet per parkim/Garazh
Open Space

Te dhena te tjera:
Mundesi shume e mire per tu shfrytezuar per biznese te ndryshme
Aksesi direkt me rrugen jep mundesine per te qene hapsire e frekuentuar ne cfaredo lloj biznesi
Hipoteke

Per me shume informacion dhe vizite ne prone kontaktoni!
Përshkrimi i linkut

Genti Sholla

Prona juaj prioriteti yne!
Vizitoni faqen e dyqanit tonë
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione