Publikuar: Korr 01 2022 08:25

Ambient biznesi prane Klan TV

EUR

EUR
Publikuar: Korr 01 08:25
Shikime: 924
Shitet ambient per biznes prane Klan TV ne Porcelan. I disponueshem me te gjitha letrat dhe dokumentat dhe certifikaten e pronesise, aktualisht eshte e leshuar me qera dhe eshte i shfrytzyeshem dhe ambienti i jashtem, pra ne total pavarsisht se ambienti i jashtem nuk eshte ne pronesi por i shfrytzueshem eshte rreth 40 m². Ne certifikat pronesie eshte vtm 27 m². Perbehet nga tualet dhe aktualisht eshte lokal. Pozicion mjaft i mire per tu bere dhe dyqan peshku, tabakino, mini market ose dyqan qe perdoret per sherbime interneti telefonie etj. Pallati eshte i ri i bere ne vitin 2007. Ju lutem nese jeni te interesuar kontaktoni ose shkruani ne WhatsApp ne numrin 069 76 78 773.
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione