Ambient biznesi buze rruge tek mbikalimi Unazes Re

0 LEK

Shitet nga: Florant Dautaj 23 Maj 15:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Jepet me qera ambient biznesi kati i 1 tek mbikalimi i sapoperfunduar i Unazes se Re ne rrugen Teodor Keko (perball fabrike se miellit). Ambienti ndodhet buze rruges dhe ka nje siperfaqe 90 m2 me nje verande perpara 30 m2 . Godina eshte pajisur me hipoteke. Nese ambienti eshte i pamjaftueshem mund te diskutohet dhe kati i dyte per qera.Ambienti eshte i pershtatshem per biznese te ndryshme si Farmaci ,klinike dentare , Banka , Furre buke , lokal etj pasi ndodhet perballe vendkalimit te kembesoreve dhe ka qarkullim te larte njerezish. Cmimi i qerase eshte 1000 Euro/ muaj.
Per me teper informacion kontaktoni ne numrin 0686028922
Florant Dautaj
0686028922


Skype:
-

WhatsApp:
-
Leaflet
Në fillim