Shitet bar “X” ne Skrapar dhe shtepi 1+1 siper tij

80 000 EUR

Shitet nga: Albert 11 Jan 10:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Skrapar
Shitet lokal X ne Skrapar me dokumenta te rregullta hipotekore, 2 kate te brendshme dhe 2 pista per sherbim ne ambjentet e jashtme, peme dekorative dhe gjelberim. Investim i sigurt per te ardhmen ne nje nga pikat me atraktive te Shqiperise...
Gjithashtu shitet dhe apartament 1+1 siper lokalit per te pasur komoditetin me te mirë te punes dhe shtepise tuaj.
Çmimi, 80 mije euro (te dy bashke), i diskutueshem!
Per cdo informacion kontaktoni nr 0692897609
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione