Dyqan ne shitje prane Universitetit Sarande

68 000 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: Real-Estate-Office.al Sarande Dje 10:41 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Real-Estate-Office.al Sarande
Shitet apartament 2+1 ne Sarande 100 000 EUR
Shitet truall 6000m2 me Hipoteke 50 000 EUR
Shitet apartament 1+1 ne Sarande 64 000 EUR
Apartament 2+1 60 000 EUR
From
Store
Adresa
Rruga Studenti
Sipërfaqe
63 m2
Komuna
Sarandë
Hapësirat
Dyqane dhe Trafika
Shitet dyqan prane universitetit Sarande ne rrugen Studenti.Dyqani eshte i pershtatshem per cdo lloj bisnesi dhe ka nje siperfaqe totale prej 63m2.Na kontaktoni per me shume informacione ose per nje vizite te prona
Real-Estate-Office.al Sarande
Apartamente,Troje,Vila,Qera,Asistence
Sarande
0699238033
bledar.mullai@gmail.com
Real-Estate-Office.al Sarande
0699238033
Leaflet
Real-Estate-Office.al Sarande
Apartament 1+1 58 000 EUR
  Apartament 2+1 ne qender te Sarandes 83 000 EUR
Shitet Apartament 2+1 me pamje ballore nga deti ne 104 000 EUR
Shitet Vile ne Sarande 350 000 EUR
Në fillim