Dyqan+apartament ne Sarande

105 000 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: Real-Estate-Office.al Sarande Sot 10:44 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Real-Estate-Office.al Sarande
0699238033
Leaflet
Real-Estate-Office.al Sarande
Sarande,shitet apartament 3+1 te policia 80 000 EUR
  Apartament 2+1 ne qender te Sarandes 83 000 EUR
Apartament 3+1 ne Sarande 70 000 EUR
Shitet apartament 1+1 ne Sarande 46 000 EUR
From
Store
Komuna
Sarandë
Hapësirat
Dyqane dhe Trafika
Shitet dyqan+ apartament 1+1 ne Sarande prane spitalit.Dyqani eshte i pershtashem per cdo lloji bisnesi pasi eshte ne ne zone te mire,momentalisht perdoret si dyqan rrobash.ka siperfaqe prej 45m2.Apartamenti eshte ngjitur me dyqanin sic mund ta shikoni dhe ne foto, eshte i mobiluar,ka siperfaqe 57m2 dhe eshte i ndare ne:1 dhome gjumi,1 sallon me guzhine te perbashket,1tualet dhe nje ballkon.Na kontaktoni per info te metejshme ose per nje vizite te prona.
Real-Estate-Office.al Sarande
Apartamente,Troje,Vila,Qera,Asistence
Sarande
0699238033
bledar.mullai@gmail.com
Real-Estate-Office.al Sarande
0699238033
Leaflet
Real-Estate-Office.al Sarande
Shitet papafingo me pamje Fantastike 360 000 EUR
OKAZION APARTAMENT 2+1 I MOBILUAR PAMJE FANTASTIKE 69 000 EUR
Dyqan ne shitje prane Universitetit Sarande 68 000 EUR
Shitet hotel okazion ne Sarande 660 000 EUR
Në fillim