shitet objekti

135 EUR

Shitet nga: Edi 16 Jan 14:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
okazion
Shitet objekti 3 kate,Dy katet e para ambjente biznesi kati trete shtepi banimi.
Te rregulluara te treja katet me kushte bashkekohore,pozicioni fantastik prane rruges nacionale dhe shtepia me pamje nga lumi shkumbin dhe stadiumi qytetit.
Para objekti ka edhe garazh 50 m2
Me dokumenta te rregullta pronesie,me certefikatw pronesie per cdo kat.
Leaflet
Në fillim