SHITET/NDERROHET BAR KAFE PERBALLE SPITALIT KRUJE

54 000 EUR

60 000 EUR

Shitet nga: AAANJOFTIMEAAA 17 Tet 09:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
BAR-KAFE PERBALLE SPITALIT KRUJE 120M2 CMIM OKAZION 54.000€

Shitet Bar-Kafe perballe spitalit Kruje,me biznes familjar prej vitesh dhe me xhiro shume te kenaqshme ditore, aktualisht ne gjendje pune i lene me qera, me nje siperfaqe prej 120 m2 me dokumenta te rregullta (HIPOTEKE).
Dokumentacion fare thjesht i verifikueshem ne zyrat e Bashkise dhe te Hipotekes.

Eshte nje OKAZION I VERTETE per ato te cilet duan te fillojne nje aktivitet, te hapin nje biznes te ri,Bar-Kafe, Market, Biznese te lidhura me fushen e mjeksise etj etj
Shitet per arsye familjare.

Cel. : 00355672040420
AAANJOFTIMEAAA
+355672040420
Leaflet
Në fillim