Shitet/Jepet me Qera/Nderrohet “Bar-Kafe” ne Kruje

Shitet nga: Privat Sot 10:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

49 900 EUR   65 000 EUR

Adresa: Lokal “Bar-Kafe”
Sipërfaqe: 51 m2
Komuna: Krujë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Shitet Dyqani me aktivitet Lokal “Bar-Kafe” + Garazh me dokumentacion te rregullt hipotekor 51 m2 hapesire lokali e shfrytezueshme plus garazhi i cili eshte nen lokal nga pjesa e mbrapme qe mund te futen 2 vetura. Dyqani eshte ne buze rruge kryesore ne qender te qytetit Kruje,eshte ne kuote zero,godine nje kat ne te cilen mund te ndertohen kate shtese. Lokali ka siperfaqe te shfrytezueshme dhe lartesi 4 m,disponon tualet dhe kuzhine. Lokali eshte i ri i sapo ndertuar dhe mobiluar me cdo gje te re nga fillimi,ka aspirim bashkekohor,ndricim shume i mire led,tavolina me kolltuqe te reja,qepen me komandim ne distance etj etj. Eshte ne gjendje pune me cdo pajisje te nevojshme te re. Shitet per arsye transferimi. Cmim i diskutueshem,mundesi nderrimi me apartament ne Tirane ose Durres,tel,whatsapp nr 0682090377
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim