SHITET BIZNESI, OKAZION NE CMIM DHE VENDODHJE

30 000 EUR

37 000 EUR

Shitet nga: AlbaNa StaFaj 09 Qer 16:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Sipërfaqe
Komuna
Krujë
SHITET BIZNESI 50M2, ME DOKUMENTA TE RREGULLTA, HIPOTEKE DHE MUNDESI SHTIMI APO NDERTIMI SIPER TIJ. NE RRUGE KRYESORE, I PERSHTATSHEM PER BIZNESE SI : BARE, DYQANE RROBASH, PIKA SHITJE TELEFONIE (TEKNOLOGJIE) APO AGJENCI TURISTIKE, BANKA ETJ. KONTAKT 0697034952
AlbaNa StaFaj
+355699101616
Leaflet
Në fillim