SHITET BIZNESI ME OKAZION NE CMIM DHE VENDODHJE

30 000 EUR

Shitet nga: AlbaNa StaFaj 21 Gush 16:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Krujë
SHITET BIZNESI 50M2 NE KRUJE,ME DOKUMENTA TE RREGULLTA, HIPOTEKE DHE MUNDESI SHTIMI DHE NDERTIMI SIPER TIJ.
NE RRUGE KRYESORE 30,000 EURO
I PERSHTATSHEM PER BIZNESE TE VOGLA FAMILJARE, APO PER BAR, DYQAN RROBASH, PIKE SHITJE TELEFONIE (TEKNOLOGJIE) AGJENCI TURISTIKE, BANKA ETJ
AlbaNa StaFaj
+355699101616
Leaflet
Në fillim