Shiten paisje guzhine

0 LEK

Shitet nga: Paisje guzhine 14 Qer 11:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Krujë
Per arsye emigrimi mllylla bisnesin dhe shes te gjitha paisjet e guzhines paisjet ndodhen pran restorant BRAZILIT NE FUSHKRUJ
Paisje guzhine
0699123531
Leaflet
Në fillim