Nderrohet me MAKINE+- amb.Biznesi Spitali Kruje

5 000 EUR

Shitet nga: AAANJOFTIMEAAA 17 Tet 09:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Krujë
OKAZION/SHITET SHESHI NE HYRJEN E SPITALIT KRUJE,ME SIP 18M2 ME HIPOTEKE,
CMIM SUPER OKAZION 5000€ ose NDERROHET ME MAKINE A SHERBIME TE TJERA ME TE NJEJTEN VLERE

I gatshem per ndertimin e nje objekti ku mund te perdoret fare mire per minimarket, farmaci(duke qene se ndodhet ne hyrjen kryesore dhe te vetme te spitalit Kruje), bar-kafe etj etj
Dokumenta te rregullta Hipoteke te verifikueshme fare mire ne Zyrat e Bashkise dhe Hipotekes nga ana juaj

Per Informacion.
Cel. : 00355672040420
AAANJOFTIMEAAA
00355672040420
Leaflet
Në fillim