Kruje, shes ambjent biznesi Kati 1, 108 m²

30 000 EUR

Shitet nga: OTP Bank Albania/ Prona ne Shitje 14 Shk 15:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Leaflet
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Adresa/Rruga
Sipërfaqe
Komuna
Krujë
Vendodhja
Prona eshte e vendosur 600 m nga Qendra e Qytetit te Krujes. Njesia eshte e vendosur ne katin e 2-te te nje ndertese 4-kateshe. Eshte e pershtatshme per aktivitete te ndryshme biznesi.

Pershkrimi
Prona ka nje siperfaqe 107.8 m2. Njesia eshte e shtuar me pllake, ka nje tualet dhe ka fasade xhami.

Per me shume info vizitoni platformen e shitjes se pronave te Bankes OTP Albania:
https://otpbank.al/prona/dt_properties/njesi-107-8-m2-kruje-kati-i-dyte/
klikoni foton për ta zmadhuar klikoni foton për ta zmadhuar
OTP Bank Albania/ Prona ne Shitje
+355689038955
Leaflet
Në fillim