Godine 4 kateshe per shitje

800 EUR

Shitet nga: Godina 06 Shk 22:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Sipërfaqe
Komuna
Krujë
Shitet nje godine 4 kat ne qender te krujes qe perbehet nga: Nje kat garazh 2 kate biznes dhe nje kat banese+truall 400m2.me hipoteke.600€m2 çmim i diskutueshem.
Leaflet
Në fillim