Publikuar: Sht 14 2018 11:26

Shes objekt

Publikuar: Sht 14 11:26
Shikime: 11
Shitet objekt 105m2 dhe sip trualli 80 m2 e legalizuar dhe hipotekuar.Objekti ndodhet ne aksin korce erseke km i dyte prane antenes se radio korca.Kontakt 0692913984
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
11
0692913984

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione