ÇMIM OKAZION!!!!! 🏢 Ambient Biznesi

125 000 EUR

Shitet nga: GOLDEN 02 Gush 14:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Korçë
ÇMIM OKAZION!!!!!
🏢 Ambient Biznesi
📌 Vendodhja: Rr Thanas Floqi (Unaza e Qytetit)
▶️ Aktualisht ambienti eshte leshuar me qera.
💶 Cmimi: 1000 Eur/m²!!!!
📐 Siperfaqja: 125 m2
🆙 Kati : 1
▶️ Çmimi mesatar I Ambienteve Komerciale fillon nga 1.500 Euro, ndersa ky Ambient #SHITET per vetem 1.000 EURO!!!!!
☎️ Kontakto tani ne nr: 0695531835 dhe 0682010507 per nje vizite ne prone!
#nejemi_GOLDEN_realestate
Leaflet
Në fillim