Publikuar: Nën 26 2017 07:23

Dyqan Ne RRuge Kryesore

EUR

Publikuar: Nën 26 07:23
Shikime: 11
Dyqani ndodhet Tek markata e frutaperimeve ne fier. Dyqani eshte me pamje nga rruga kryesore, eshte dyqani i PARE I PALLATIT DHE ME I FAVORIZUAEI NGA POZICIONI, perball dyqanit ndodhet gjimnazi vjeter Fier. Dyqani aktualisht eshte i dhene me qera dhe shitet per arsye. . .
Dyqani eshte i kompletuar me tavan te varur, me kondicioner 22polsh, me aspirator te fuqishem qe mund te perdoret edhe per arsye guzhine dhe me dritare nga mbrapa qe lejon perdorimin e dyqanit per shumellojshmeri aktivitesh. dyqani eshte i dhene me qera. Te interesuarit te me kontaktojn tek 0695277003
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
11
0695277003

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione