Publikuar: Jan 30 2019 03:47

Ambient Biznesi

LEK

Publikuar: Jan 30 03:47
Shikime: 42
Ambienti ndodhet ne Sheq te Madh pergjate rruges kryesore kombetare Fier-Tirane, prane kryqezimit dhe ngjitur me karburant Alpet.
Eshte nje siperfaqe prej 650m2 e rregulluar dhe me mundesi pershtatje sipas deshires.
Ambienti eshte i pershtatshem per tregti makinash, materiale te ndryshme, lavazh etj.
Cmimi: 350 lek
Mund te me telefononi ose dergoni mesazh.
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione