Publikuar: Dhj 24 2018 12:05

SHITET Pike karburanti + Gazi ,bar kafe ,lavazh ,

EUR

Publikuar: Dhj 24 12:05
Shikime: 68
SHITET Pike karburanti + Gazi ,bar kafe ,lavazh , zyra + ndertesa ndihmese 3 kate nen toke me tunel per kantine vere ,,,etj. Sip.tot.rreth 700 m2,hipoteke + legalizim , aktualisht ne pune me klientele te rregullt si dhe adrese ne dalje te qytetit Gramsh.
* Cmim shitje 350.000 euro ( i negociueshem ) !
* C.0694791410 / viber - whatsapp
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione