shitet dyqan ne Elbasan

Shitet nga: flamur 17 Nën 18:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

168 000 EUR

Adresa: lagja luigj gurakuqi,perball Neptun
Sipërfaqe: 60 m2
Komuna: Elbasan
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Shitet dyqan 60 m2,perball Neptun,pallati 70.
Dyqani eshte i rinovuar ne vitin 2016,dhe eshte i pershtatshem per cdo lloj aktiviteti.Momentalish i dhene me qera,dhe me mundesi riperteritje deri ne 5 vjet.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim