Lokal qëndër Qytetit

Shitet nga: Privat Sot 12:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

150 000 EUR

Adresa: Lagjia "Visarion Xhuvani"
Sipërfaqe: 150 m2
Komuna: Elbasan
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Shitet lokal me hapsirë të bollshme prej rreth 150m2 . Lokali ndodhet në një nga zonat më të mira për biznes të qytetit të Elbasanit pranë "Universitetit A.Xhuvani". Mos ngurroni, nje mundesi e SUPER per biznes
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim