OKAZION DYQANI SHITET OSE NDROHET

32 000 EUR

Shitet nga: florenc 23 Mar 15:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Sipërfaqe
Komuna
Elbasan
SHITET DYQANI ME SIPERFAQE 34 M2 OSE NDERROHET ME FORISTRADE TE 2005 E LART DHE PJESA TJETER E LEKEVE TE JEPET KESH PER NDERRIM DYQANI KA CMIM 32000 EURO KURSE PER BLERJE CMIMI MUND TE DISKUTOHET PAK.
florenc
0694881044
Leaflet
Në fillim