DYQANI SHITET OSE NDERROHET ME FORISTRADE 2005,6,7

45 000 EUR

Shitet nga: florenc 23 Mar 15:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
SHITET DYQANI ME SIPERFAQE 122 M2 OSE NDERROHET ME FORISTRADE TE 2005-6 DHE PJESA TJETER E LEKEVE TE JEPET KESH PER NDERRIM DYQANI KA CMIM 45000 EURO KURSE PER BLERJE CMIMI MUND TE DISKUTOHET PAK.
florenc
0694881044
Leaflet
Në fillim