Dyqan me qera ne Elbasan

20 000 LEK

Shitet nga: BASHA Real Estate 19 Qer 11:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Jepet me QERA Dyqan me sip.34 m2 tek Rruga e Re Trenit ne Elbasan i gatshem per cdo lloj aktiviteti .Ambjenti jepet 20.000 leke/m si dhe kundrejt nje Akt-Marreveshje midis paleve !

Tel. : +35554240020
Cel. : +355694791410
BASHA Real Estate
+355694791410
Leaflet
Në fillim